Bałagan w skarbówce!

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Bałagan w skarbówce!

Postprzez Angelisss » 20 mar 2015, o 15:00

Uwaga dla wszystkich młodych przedsiębiorców. Z urzędem skarbowym nie ma żartów, a w zasadzie z jego bałaganem. Jeśli zanosisz jakieś dokumenty do urzędu skarbowego to zawsze zanoś w dwóch takich samych egzemplarzach. Jeden pozostaw, a drugi z pieczątką zostaw dla siebie. To twoje potwierdzenie, że dokument oddany. Ja już nie raz przejechałam się na ich bałaganie...
Angelisss

Re: Bałagan w skarbówce!

Postprzez roxi » 20 mar 2015, o 15:01

No w skarbówce to niezły bałagan mają... Nigdy nie wiadomo kiedy zadzwonią, że czegoś im brakuje.
roxi

Postprzez miksu » 20 mar 2015, o 15:05

Droga koleżanko! Bardzo dobra rada! Z urzędem skarbowym nie ma żartów. Ja zawsze zanoszę podwójne dokumenty, żeby jeden mieć na potwierdzenie. Już raz miałem przypadek z deklaracją VAT. Dzwonili, że nie została złożona a ja miałem potwierdzenie, że tak...
miksu

Postprzez andziol12 » 30 lip 2017, o 19:04

Potwierdzam, z US nie ma żartów. Trzeba wszystkiego pilnować bo oni tylko czyhają aby się doczepić.
być albo nie być.
andziol12

Postprzez andziol12 » 1 wrz 2017, o 12:13

Ja korzystam z mojego księgowego, który jest też prawnikiem i powiem Wam, że jak miałem kontrole to inaczej na Nas patrzyli... tzn byłi bardziej łagodni niż zwykle!
być albo nie być.
andziol12

Powrót do Firma i biznes