Bankomat połknął pieniądze – co robić?

Szukasz konta internetowego lub lokaty bankowej? Nie wiesz jakie kont i jaki bank wybrać? Chcesz zaciągnąć kredyt? Masz problemy z ze swoim bankiem?

Bankomat połknął pieniądze – co robić?

Postprzez alexx » 1 gru 2014, o 10:37

Przydarzyła mi się okropna rzecz. Musiałem zaparkować pod jakimś bankomatem – potrzebowałem szybko gotówki. Wyjąłem więc kartę, wstukałem PIN i poprosiłem o kwotę – nie małą, bo aż 500 złotych. Chwilę czekałem i zastanawiałem się co chodzi. Wyskoczył jakiś dziwny błąd, karta została mi zwrócona, ale gotówki bankomat nie wypłacił. Co więcej, nie wydał nawet potwierdzenia. Paranoja! Straciłem 500 złotych!!! Co mogę zrobić, gdzie się udać?! Proszę mi pomóc!
alexx

Re: Bankomat połknął pieniądze – co robić?

Postprzez Damon » 7 lis 2016, o 23:57

Mnie się kiedyś tak zdarzyło. Bankomat połknął mi 1300 zł, bo się wtedy zaciął. Na szczęście bankomat był w siedzibie banku i stało się to w dzień, kiedy był otwarty. Od razu po wciągnięciu gotówki zgłosiłem reklamację do banku. Otrzymałem zwrot pieniędzy na konto, w ciągu 30 dni. Nie trzeba niczego się obawiać. Jak bankomat połknie gotówkę, to trzeba zadzwonić na podany numer. W bankomacie wszystko zostanie przeliczone i zwrot na pewno zostanie przyznany.
Damon

Powrót do Banki