Co kupić na prezent mężczyźnie - fanowi motoryzacji?

Inne tematy związane z motoryzacją nie pasujące do innych działów

Co kupić na prezent mężczyźnie - fanowi motoryzacji?

Postprzez Majka » 30 lis 2016, o 16:04

Cześć! Wkrótce będzie grudzień, a jak wiemy są aż dwie okazje do wręczania prezentów - Mikołaj i Święta Bożego Narodzenia. Na dodatek mój luby ma urodziny 15 grudnia. Nie wiem co mu kupić fajnego na prezent. Dodam, że interesuje się motoryzacją, czyta gazety i książki na ten temat. Ogląda także Top Gear i gra na konsoli w Need for Speed. Pomożecie?
Majka

Re: Co kupić na prezent mężczyźnie - fanowi motoryzacji?

Postprzez Wera » 30 lis 2016, o 17:10

Mam ten sam problem z moim mężem. Jesteśmy już 10 lat i wręczaliśmy sobie tyle prezentów, że pomysły się wyczerpały. Dlatego pomyślałam, że w tym roku nie będę kupowała mu żadnych głupot, tylko podaruję mu prezent w formie przeżyć. Wykupię mu voucher na godziną przejażdżkę po torze wyścigowym sportowym samochodem, np. BMW. Nie doświadczył jeszcze takiej przyjemności, więc na pewno się ucieszy :) Co o tym sądzicie, Panowie?
Wera

Postprzez Seba » 30 lis 2016, o 20:26

Wera - dajesz swojemu mężowi wspaniały prezent. Zazdroszczę mu, bo sam taki chciałbym otrzymać! Majka - chłopakowi możesz podarować wiele rzeczy, ale proszę Cię, nie kupuj mu figurek i perfum, bo faceci tego nienawidzą! Ja ucieszyłbym z serii książek Top Gear, prenumeraty motoryzacyjnej gazety, breloka z logiem jego auta, kamery do samochodu, okularów do jazdy. Pomysłów jest naprawdę wiele :)
Seba

Postprzez Anielica » 10 gru 2016, o 23:02

Zgadzam się z tym, że zakup prezentów dla mężczyzn jest bardzo trudne. Z moim mężem znamy się już 15 lat, więc dawaliśmy już sobie wiele rzeczy. Mamy to szczęście, że pracujemy w innych firmach i nieźle zarabiamy, więc możemy pozwolić sobie na droższe podarunki. W tym roku mam zamiar podarować mu takiego smartfona Sony https://estore.sonymobile.com/pl/ , ponieważ ma starą komórkę, a przyda mu się nowa. Ułatwi mu ona życie, bo będzie mógł korzystać z najnowszych aplikacji, np. z nawigacji. Dodatkowo będzie miał świetnej jakości aparat i kamerę. Ciekawa jestem jego miny, jak otworzy prezent, bo jestem pewna, że takiego prezentu na sto procent się nie spodziewa. Bratu daję kolekcję wszystkich książek Wiedźmina, bo jest molem książkowym. A tacie kupiłam tablet, będzie mógł z niego korzystać w pracy. Mam nadzieję, że zainspirujecie się moimi prezentami :)
Anielica

Postprzez Anonim » 24 lut 2017, o 23:01

Moja żona w tym roku kupiła mi na urodziny voucher na jazdę po torze wyścigowym, sportowym samochodem, np. Porsche. Wybrałem się na tor z wielką przyjemnością, od zawsze o tym marzyłem. Cieszę się, że nie kupiła mi kolejnej figurki. W końcu przeżyłem coś cudownego!
Anonim

Postprzez sito » 24 kwi 2017, o 04:37

Na motoryzacji się nie znam ale polecić mogę coś związanego z siłownią np. rower http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet- ... -1027.html który też może mu się spodobać a przy okazji poprawi jego kondycję
sito

Postprzez Hanka11 » 22 wrz 2017, o 10:05

A co kupić fanowi elektroniki, który ma już chyba wszystko. Jestem bezradna. Znalazłam https://www.morele.net/ladowarka-samsung-black-ep-pg950bb-akglasamlwchs003-1205077/ ale wydaje mi się, że to za mało. Co myślicie? Nie mam zbyt dużo pieniędzy, więc nie kupuje mu niczego drogie.
Hanka11

Postprzez zmnsq » 13 paź 2017, o 10:09

Może jakieś klucze?
zmnsq

Postprzez Marecki133 » 21 paź 2017, o 13:12

Proponuję dobre głośniki :) Ewentualnie skórzaną kurtkę. ;)
Marecki133

Postprzez miroos93 » 23 paź 2017, o 11:37

Kup mu jazdę samochodem sportowym!
miroos93

Następna strona

Powrót do Pozostałe