Co sądzicie o Fundacji Radia ZET?

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Co sądzicie o Fundacji Radia ZET?

Postprzez Nati » 31 paź 2014, o 21:36

Witam Was! Chciałabym się dowiedzieć, czy słyszeliście o Fundacji Radia ZET? Wspieracie ją od razu do czasu? A może uczestniczyliście w akcjach organizowanych przez tę fundację, np. koncertach? Ja wspieram tę fundację z całego serca i gdy mam odłożonej więcej gotówki, to przelewam pieniądze na ich konto. W końcu pomaga ona chorym, niewinnym dzieciom z wadą serca. A w Polsce jest bardzo dużo dzieci, które potrzebują każdej pomocy, nawet 1 zł się liczy i może im pomóc.
Nati

Re: Co sądzicie o Fundacji Radia ZET?

Postprzez Nati » 31 gru 2014, o 19:24

a
Nati

Re: Co sądzicie o Fundacji Radia ZET?

Postprzez James » 10 gru 2016, o 22:00

Cieszę się, że powstała ta fundacja, ponieważ pomaga ona biednym dzieciom. Gdy mam nadwyżkę finansów, to przelewam kilkanaście złotych na konto. Dzieci są przecież niewinne, a leczenie w Polsce bardzo kosztowne. Fundacja na rynku polskim działa już od 1999 roku. Pomogła już wielu tysiącom dzieci.
James

Powrót do Firma i biznes