Czy do fotografowania produktów w e-sklepie zatrudniacie fot

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Czy do fotografowania produktów w e-sklepie zatrudniacie fot

Postprzez elka » 29 mar 2017, o 16:44

Cześć! Planuję otworzyć wkrótce sklep internetowy z ubrankami dla dzieci. Zastanawiam się, czy mam skorzystać z pomocy fotografa, żeby zrobił nam ładne zdjęcia. Muszę znaleźć tylko fotografa, który ma doświadczenie w fotografii produktowej. Zdjęcia będą wtedy wyglądały oryginalnie i zachęcały ludzi do zakupu. Czy wy tak zawsze robicie, czy może robicie zdjęcia samodzielnie? W końcu wystarczy kupić aparat i trochę poćwiczyć. Tutaj jest więcej informacji: http://flash-group.pl/tag/fotografia-produktowa/Czym się kierujecie przed wyborem fotografa? Ile kosztuje mniej więcej sesja produktów w ilości tysiąca sztuk lub więcej? Będę wdzięczna za wszystkie porady, ponieważ jest to mój pierwszy biznes. Czytałam wiele poradników i okazało się, że w biznesie najważniejsze są zdjęcia. Od tego zależy, czy klient kupi dany produktów, czy nie, ponieważ nie może produktu dotknąć na żywo w sklepie.
elka

Re: Czy do fotografowania produktów w e-sklepie zatrudniacie

Postprzez Agatha » 29 mar 2017, o 20:31

Oczywiście, że warto skorzystać z pomocy fotografa, bo zdjęcia będą wyglądały bardzo ładnie i zachęcą klientów do zakupów. Najlepiej prezentują się produkty na białym tle, bo przyciągają bardzo wzrok. Przed wyborem konkretnej osoby warto zapoznać się z portfolio, a także z cenami. Na pewno znajdziesz godną zaufania osobę :)
Agatha

Postprzez Majka » 30 mar 2017, o 21:19

My zatrudniamy, ponieważ prowadzimy dużą firmę i nie mamy czasu zajmować się osobiście robieniem zdjęć. Wolimy komuś zapłacić i mieć spokój. Zdjęcia wyglądają ładnie, profesjonalnie, obrobione są w Photoshopie. Jak macie pieniądze, to zainwestujcie w doświadczonego fotografa.
Majka

Postprzez Selbon » 1 kwi 2017, o 14:39

Nie pomogę w kwestii fotografa, bo robię zdjęcia sama, ale mogę dać inne wskazówki, bo sama prowadzę sklep internetowy. Wybrałaś już platformę? Jeśli nie, to poczytaj o Aurora creation - platforma magento. Ma bardzo rozbudowane mechanizmy SEO, a wiemy, że bez pozycjonowania nie można się obejść.
Selbon

Powrót do Firma i biznes