Czy kredyt konsolidacyjny się opłaca?

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Czy kredyt konsolidacyjny się opłaca?

Postprzez torak2 » 16 lis 2017, o 17:16

Moja firma ma ostatnio problemy finansowe i poradzono mi kredyt konsolidacyjny. Nie jestem jednak pewien czy w moim przypadku się to rozwiązanie sprawdzi. Nie wiecie może na co powinno się zwracać uwagę, żeby móc określić, czy warto brać pod uwagę konsolidację czy nie?
torak2

Re: Czy kredyt konsolidacyjny się opłaca?

Postprzez qober » 17 sty 2018, o 14:32

Na pewno musisz się zastanowić nad tym, jakie firma ma wydatki i przychody. Dzięki temu będziesz mógł stwierdzić jak duże sumy możesz spłacać miesięcznie. Potem najlepiej zacząć przeglądać oferty banków i sprawdzać czy są atrakcyjne. Z tego artykuł https://erif.pl/baza-wiedzy/konsolidacja-kredytu/ dowiesz się więcej o tym, czym jest kredyt konsolidacyjny i o czym trzeba pamiętać, że podjęciem decyzji o skorzystaniu z niego.
qober

Powrót do Firma i biznes