Czy przekazujecie 1% podatku na cele dobroczynne?

Forum dla specjalistów i amatorów prawa podatkowego. ... Forum jest wolną, nieskrępowaną platformą wymiany myśli i poglądów na tematy podatkowe.

Czy przekazujecie 1% podatku na cele dobroczynne?

Postprzez Anielica » 7 lis 2016, o 20:28

Cześć! Wkrótce każdy z nas będzie musiał wypełnić PIT. Od dłuższego czasu można przekazać 1% podatku na cele dobroczynne. Chciałam Wam przypomnieć, że warto przekazać ten procent, bo nic nas to nie kosztuje, a pomożemy w ten sposób fundacji, która pomaga chorym dzieciom, czy zwierzętom. Mam też do Was pytanie: czy zawsze przekazujecie 1% podatku? Jaką fundację wybierzecie w tym roku?
Anielica

Re: Czy przekazujecie 1% podatku na cele dobroczynne?

Postprzez Agatha » 10 gru 2016, o 17:21

Ja zawsze przekazuję 1% na jakąś fundację. Pieniądze się im bardzo przydadzą, a mnie to nic nie kosztuje. Muszę tylko wybrać odpowiednią z tabletki, czy wpisać numer KRS. Wcześniej oczywiście robię pobieżny research i wybieram tą, która jest mi najbliższa. Rok temu wsparłam schronisko dla zwierząt.
Agatha

Postprzez Anonim » 28 sty 2017, o 19:56

Wkrótce będę wypełniał PIT, dlatego zastanawiam się jakiej fundacji przekazać 1%. Przeglądam fundacje, które pomagają dzieciom i zwierzętom. Wkrótce coś wybiorę, bo liczy się dla nich każda złotówka! Lubię w ten sposób pomagać ludziom.
Anonim

Postprzez Polander12 » 14 gru 2017, o 21:25

Ja nigdy nie przekazuję
Polander12

Powrót do Podatki