Czy warto posiadać kartę kredytową?

Szukasz konta internetowego lub lokaty bankowej? Nie wiesz jakie kont i jaki bank wybrać? Chcesz zaciągnąć kredyt? Masz problemy z ze swoim bankiem?

Czy warto posiadać kartę kredytową?

Postprzez Natalie » 10 gru 2016, o 20:45

Cześć! Zastanawiam się, czy warto postarać się w banku o wyrobienie karty kredytowej? Przelewam na swoje konto wynagrodzenie i mogłaby taką otrzymać. Czy Wy korzystacie z kart kredytowych? Są za nie jakieś opłaty? Jaki bank polecacie?
Natalie

Re: Czy warto posiadać kartę kredytową?

Postprzez Damon » 10 gru 2016, o 22:41

Ja mam zawsze przy sobie kartę kredytową w portfelu. Dzięki temu nie muszę martwić się o to, czy mam akurat odłożoną gotówkę. W każdej chwili mogę kupić w sklepie laptopa, czy automat. Mam kartę kredytową Pomoc Mierzona Kilometrami z banku T-Mobile Usługi Bankowe. Jest ona darmowa aż do marca, a potem należy wykonać cztery transakcje w miesiącu i też będzie darmowa. Pieniądz trzeba oddać do 58 dni, wtedy nie ponosimy żadnych odsetek.
Damon

Postprzez Majka » 28 sty 2017, o 17:39

Ja mam kartę kredytową i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Czasami mam kruchy miesiąc i nie byłabym w stanie zrobić zakupów, a dzięki kacie mogę kupić wszystko. Nawet telewizor albo komputer, jak się zepsuje. Dobrze mieć taką kartę zawsze w portfelu.
Majka

Postprzez Agatha » 28 mar 2017, o 11:49

Kiedyś byłam sceptycznie nastawiona do kart kredytowych, bo bałam się, że się zadłużę, ale teraz uważam, że to świetna alternatywa w portfelu. Gdy brakuje mi gotówki na koncie, a chcę coś kupić, to mogę zapłacić kredytówką. A pieniądze muszę oddać do banku do 30 dni i wtedy nie płacę żadnych odsetek.
Agatha

Powrót do Banki