Czy zdjęcia biznesowe na stronę internetową to dobry pomysł?

Jeśli szukasz informacji o Marketing i Reklama to ten dział jest dla Ciebie!

Czy zdjęcia biznesowe na stronę internetową to dobry pomysł?

Postprzez sarah » 30 sty 2017, o 18:01

Cześć. Prowadzę swoją kancelarię radcowską i zastanawiam się nad tym, jak ją bardziej rozreklamować. Oczywiście skorzystałam już z oferty firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron, ale nie mam jakoś dużo nowych Klientów. Przyjaciółka doradziła mi, żeby zainwestować pieniądze w profesjonalne zdjęcia. Jeśli dam się poznać ludziom w internecie, to na dłużej mnie zapamiętają i skorzystają z moich usług. Czy uważacie, że zdjęcia biznesowe to dobry pomysł? Jeśli tak, to możecie polecić mi dobrego fotografa?
sarah

Re: Czy zdjęcia biznesowe na stronę internetową to dobry pom

Postprzez Ufo » 30 sty 2017, o 21:14

Oczywiście, że warto, bo dzięki profesjonalnym zdjęciom przyciągniesz do siebie Klientów i będą one najlepszą wizytówką firmy. W dobie Internetu ludzie mają problem ze znalezieniem odpowiedniej firmy, a dzięki zdjęciom uwaga osób zaglądających na naszą stronę zostanie skupiona na dłużej. Z ich pomocą możesz pokazać zdjęcia z życia kancelarii, a także zrobić portretowe pracowników. Dobry fotograf zrobi naprawdę emocjonalne zdjęcia i zostaną one na dłużej w pamięci. Z takimi zdjęciami możesz stworzyć swój wizerunek, podkreślić swoją osobowość. Jeśli skorzystasz z usług doświadczonego fotografa, to nie będziesz się stresować sesją. Zrobi on wszystko, że będziesz czuł się naturalnie i swobodnie. My korzystaliśmy z usług tej firmy, która specjalizuje się w fotografii biznesowej. Tutaj masz link: http://flash-group.pl/blog/fotografia-biznesowa/
Ufo

Re: Czy zdjęcia biznesowe na stronę internetową to dobry pom

Postprzez Obserwator556 » 10 sty 2018, o 16:18

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł ;)
Obserwator556

Powrót do Marketing i reklama