Gdzie pojechać do pracy za granicę?

Inne tematy związane z motoryzacją nie pasujące do innych działów

Gdzie pojechać do pracy za granicę?

Postprzez Gojek » 29 mar 2017, o 20:51

Cześć! Niestety nastała u nas w domu zła sytuacja finansowa, żona straciła pracę, a na utrzymaniu mamy czwórkę dzieci. Zastanawiam się, czy nie wyjechać gdzieś za granicę, np. do Holandii, czy Niemiec. Możecie polecić jakieś miejsce, czy ciekawą ofertę? Z góry dzięki!
Gojek

Re: Gdzie pojechać do pracy za granicę?

Postprzez Eska » 30 mar 2017, o 20:50

Cześć! Jak nie macie pieniędzy i chcecie poprawić swój komfort życia to warto wyemigrować, jak nie razem, to chociaż mąż. Zarobi on więcej minimum cztery razy więcej niż w Polsce. Mój szwagier pracuje, jako dekarz Holandia ma duże zapotrzebowanie na ten zawód. Tutaj masz ciekawe ogłoszenie: http://jobxion.pl/oferty-pracy/dekarz/

Praca polega głównie na montażu rusztowań i wykonywaniu pokryć dachowych. Trzeba znać tylko język angielski na poziomie komunikatywnym, a także mieć jakieś doświadczenie. Zaletą firmy jest to, że oferują zakwaterowanie blisko miejsca pracy. Holandia jest bardzo ładnym państwem i na pewno Twój mąż będzie zadowolony. Życie nie jest tam drogie, a Wam będzie mógł przywozić jakieś fajne ubranka, czy zabawki dla dzieci. Poza tym dojazd do Holandii z Polski nie stanowi żadnego problemu.
Eska

Postprzez Majka » 30 mar 2017, o 21:32

Mój maż pracuje od trzech lat w Holandii, a ja jestem w Polsce i wychowuje dzieci. Kiedyś myślałam, że emigracja jest straszną rzeczą, ale naprawdę poprawił się nam komfort życia. Przeprowadziliśmy się z mieszkania do domu z wielkim ogrodem. Stać nas także na wakacje za granicą.
Mąż pracuje jako stolarz Holandia. Wcześniej pracował w Polsce, ale zarabiał ponad tysiąc złotych. Wykonuje m.in. renowację willi, wymienia okna, czy sufity. Wymagana jest znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym. Pracodawca jest bardzo fajny, bo oferuje zakwaterowanie blisko miejsca pracy. Wypłaty są co tydzień, więc nie oszukuje. Zatrudnienie jest na umowę o pracę. Tutaj masz przykładową ofertę: http://jobxion.pl/oferty-pracy/stolarz-renowacje/
Jeśli macie byle jaką pracę w Polsce to emigrujcie. Tam jest inny świat i wyższa pensja. Od razu będzie się Wam lepiej żyło.
Majka

Postprzez Hanka11 » 21 wrz 2017, o 21:16

przewozy do holandii i niemiec są ostatnio coraz bardziej popularne. Dużo młodych ludzi wyjeżdża zarobkowo zagranice, nie ma w tym nic dziwnego. A wy jak podróżujecie? Macie jakieś sprawdzone sposoby?
Hanka11

Powrót do Pozostałe