Gdzie wybieracie się na wczasy?

Inne tematy związane z motoryzacją nie pasujące do innych działów

Gdzie wybieracie się na wczasy?

Postprzez Eska » 31 sty 2017, o 11:02

Hej! Mamy już nowy rok, powoli trzeba w robocie rezerwować urlopy. Dlatego najwyższa pora pomyśleć o wakacjach. Macie już jakieś pomysły, gdzie je spędzicie? My mamy dwoje dzieci w wieku 8 i 10 lat, dlatego chcemy, żeby zobaczyli coś fajnego. Nad Morzem Bałtyckim już byliśmy, więc teraz chcemy wybrać się gdzieś indziej, np. Grecja, Włochy itp. Co polecacie?
Eska

Re: Gdzie wybieracie się na wczasy?

Postprzez Malwina » 31 sty 2017, o 11:43

My w tym roku postanowiliśmy nie rezerwować wczasów w żadnym biurze podróży. Jak będziemy mieli ochotę (dowolnego dnia na urlopie), to pojedziemy samochodem do Chorwacji. Nie będziemy wcześniej nawet rezerwować noclegów, bo na pewno znajdziemy coś na miejscu. Z tego co wiem, fauna i flora w Chorwacji jest bardzo bogata.
Malwina

Postprzez Majka » 31 sty 2017, o 12:11

My jedziemy w tym roku na wczasy do Hiszpanii. W naszej rodzinie też niedawno robiliśmy burzę mózgów, aż wybraliśmy ten kraj. Jest tam gorąco, piaszczyste plaże, dostęp do ciepłego morza. Niczego więcej do szczęścia nie potrzeba. Z tego, co się orientuje, na razie jest tam jeszcze bardzo tanio. Przeglądaliśmy oferty różnych biur podróży i Lot Travel oferuje Hiszpania wakacje w atrakcyjnej cenie: https://www.lottravel.com/lot-oferty/hiszpania,33,lokalizacje.html Spodobała się nam bardzo oferta, bo w cenie jest przelot, hotel, wyżywienie. Dodatkowo zwiedzanie jest z przewodnikiem, a od punktu A do B przejazdy są w nowoczesnym, klimatyzowanym autokarze. Biuro oferuje różne wycieczki. Jedne są dla aktywnych, połączone ze zwiedzaniem, a drugie nastawione na wypoczynek. Wszyscy nasi znajomi mówią, że w Hiszpanii jest przepięknie i by chętnie w tym kraju zostali na zawsze.
Majka

Postprzez Marlena » 23 lut 2017, o 21:48

Tak, Hiszpania jest idealnym miejscem na urlop. My miesiąc temu wróciliśmy ze wspaniałego weekendu kulinarnego spędzonego w Hiszpanii. Wycieczka trwała cztery dni. Nocowaliśmy w trzygwiazdkowym hotelu w centrum miasta. Barcelona jest bardzo uroczym miastem, Park Gaudiego wygląda jak z baśni. Cieszę się że w końcu obejrzałam go na żywo. Wieczorami szwendaliśmy się po kafejkach, restauracjach, próbowaliśmy hiszpańskiego jedzenia. Zwiedziliśmy także trzy winnice, w których serwują najlepsze wino lokalne. Przywieźliśmy kilka butelek do Polski, znajomym bardzo smakowało. Wylot był z Warszawy, podróż była bardzo wygodna. Korzystaliśmy z tej oferty: https://www.lottravel.com/lot-oferty/hiszpania,33,lokalizacje.html Czy wrócę jeszcze do Hiszpanii? Oczywiście! Zakochałam się w tym kraju i marzę o tym, żeby zwiedzić cały! W tym roku też jadę na wakacje Hiszpania z całą rodziną tutaj.
Marlena

Postprzez brala » 27 lut 2017, o 18:41

Ja wybieram się na luksusowe wakacje do południowej Ameryki. Główną atrakcją będzie nurkowanie, już nie mogę się doczekać :)
brala

Postprzez miętus » 28 mar 2017, o 10:05

A ja przed wybraniem określonej destynacji zaczytuję się na blogach podróżniczych. Wtedy łapię inspirację i wiem dokąd chcę jechać :) Ostatnio właśnie czytam wpisy na blogu http://jarzabki.pl/. Fajna para, która pomimo różnic charakteru podróżuje i ma z tego ogrom frajdy. Warto poczytać i poinspirować się :)
miętus

Postprzez sarah » 30 mar 2017, o 21:37

My co roku lataliśmy w dalekie rejony świata, np. do Indonezji, Peru, czy Stanów Zjednoczonych, ale w tym roku postanowiliśmy wybrać się na objazdową wycieczkę po Czarnogórze i Chorwacji. Mamy psa i nie chcemy go samego zostawać, bo nie mamy sprawdzonego hotelu. Poza tym trochę szkoda nam kasy na daleką wycieczkę. Trzeba oszczędzać na ślub.
sarah

Postprzez torak2 » 31 sty 2018, o 20:44

Ja niedlugo wybieram sie na Malediwy! A co ciekawsze znalazlam super oferte na last minute http://www.um24.pl/last-minute/malediwy tylko nigdy nie korzystalam z tego biura, ktos zna moze? Ja tylko slyszalam opinie od znajomych ze wszystko w porządku ale chetnie poczytam o waszych doświadczeniach :)
torak2

Powrót do Pozostałe