Import Kosmetyków - pomysł na biznes

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Import Kosmetyków - pomysł na biznes

Postprzez emil32 » 17 lis 2014, o 18:49

Hej,
Szukam kogoś z doświadczeniem w temacie importu towarów z zagranicy. Obecnie mam na oku import kosmetyków z Indii. Jest już kilka sklepoów internetowych które zajmują się kosmetykami z Indii, W związku z tym przydała by mi się osoba która ma kontakty w tamtejszych stornach. Sam prowadzę już sklep internetowy i mały sklep lokalny który zajmuje się sprzedaż naturalnych kosmetyków. Najbardziej interesuje mnie import kosmetyków i suplementów diety takich marek jak: triphala oraz Himalaya. Myślę, że dzięki mojemu doświadczeniu w kraju może wyjść z tego ciekawy biznes :).
emil32

Re: Import Kosmetyków - pomysł na biznes

Postprzez Anonim » 10 gru 2016, o 17:25

Świetny pomysł na biznes. Obecnie kosmetyki z Indii są w modzie, bo mają naturalne składy i pomimo sprowadzania ich z daleka - nadal są sprzedawane w atrakcyjnych cenach. Dobrze, że masz już sklep internetowych i swoją bazę klientów. Na pewno jak pojawi się coś nowego w sklepie, to klienci kupią to z wielką przyjemnością. Pamiętaj tylko o jakiś kodach rabatowych dla nich.
Anonim

Powrót do Firma i biznes