Jak zdobyć prawo jazdy?

Inne tematy związane z motoryzacją nie pasujące do innych działów

Jak zdobyć prawo jazdy?

Postprzez Lenik » 30 lis 2016, o 17:52

Cześć! Niedawno skończyłem osiemnaście lat i mam zamiar zapisać się na prawo jazdy. Chciałbym już jeździć własnym samochodem do liceum. Czy możecie mi powiedzieć, jak wygląda teraz egzamin na prawo jazdy? Jest łatwy, czy trudny? Ile kosztuje kurs? Udało się komuś zdać za pierwszym razem?
Lenik

Re: Jak zdobyć prawo jazdy?

Postprzez Natalie » 30 lis 2016, o 20:21

Hej! Zapisz się na prawo jazdy czym prędzej, bo potem nie będzie CI się chciało, jak pójdziesz na studia. Kurs składa się z 30 godzin teoretycznych i tylu samo praktycznych. Poem możesz dokupić lekcje dodatkowe. Kurs kosztuje ok. 1400-1700, w zależności od szkoły jazdy. Przed wyborem zapoznaj się z opiniami. Pytania teoretyczne dostajesz wcześniej od szkoły jazdy, musisz je rozwiązywać i nauczyć się ich na pamięć. Takie same pojawią się na teorii. Po jej zdaniu możesz umówić się na egzamin teoretyczny. Uda Ci się zdać, nie jest to trudne!
Natalie

Postprzez Kaczyński » 7 lip 2017, o 12:06

Jako opcja - można iść na Ukrainę i tam kupić lokalnym prawem próbki. Tutaj znalazłem firmę w Internecie, który jest zaangażowany w vidnazhitelstvo.com/prawo-jazdy-na-ukrainie/lwow/. Ale zasady prowadzenia jesteś zobowiązany znać!
Kaczyński

Postprzez nitron » 26 lis 2017, o 15:40

Ukraść babci? :D
nitron

Powrót do Pozostałe