Jakie polecacie konto w banku?

Szukasz konta internetowego lub lokaty bankowej? Nie wiesz jakie kont i jaki bank wybrać? Chcesz zaciągnąć kredyt? Masz problemy z ze swoim bankiem?

Jakie polecacie konto w banku?

Postprzez Max » 7 lis 2016, o 23:29

Cześć Drodzy Forumowicze! Na rynku dostępnych jest teraz mnóstwo kont w bankach. Chciałbym założyć sobie jakieś, ale nie wiem na które się zdecydować. Zależy mi na tym, żeby było darmowe. A także, żeby bankomaty były darmowe, jak i wpłaty na konto. Gdzie Wy macie założone konto? Jakie polecacie?
Max

Re: Jakie polecacie konto w banku?

Postprzez Agatha » 30 lis 2016, o 16:27

Ja mam konto w Millenium i jestem z niego bardzo zadowolona. Najważniejsze jest to, że konto jest darmowe, wypłaty z bankomatów są darmowe. Pieniądze można wpłacać i wypłacać także w oddziale. Konto można założyć także przez internet.
Agatha

Postprzez Wera » 10 gru 2016, o 18:06

Ja mam konto w banku T-Mobile Usługi Bankowe i jestem z niego bardzo zadowolona. Konto jest darmowe. Nie ma także żadnej opłaty za kartę, jeśli wyrobi się kartą 200 zł. Dodatkowo otrzymuje się cashback w wysokości 5%. Maksymalnie 15 zł na miesiąc, ale w skali roku jest to dość wysoka suma.
Wera

Postprzez Malamut » 30 sty 2017, o 21:25

Ale dużo wymieniliście ciekawych kont! Muszę zapoznać się z ich ofertą i coś pewnie wybiorę. Aktualnie mam konto w ING i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest ono darmowe. Muszę tylko kartą wykonywać transakcje na kwotę 300 zł. Dodatkowo dostępny mam blisko mojego domu wpłatomat i zawsze mogę wpłacić pieniądze na konto. Usługa ta też jest darmowa.
Malamut

Postprzez Boxer » 26 kwi 2017, o 11:22

Kont bankowych jest obecnie cała masa, więc niektórzy mogą mieć problem z wyborem tego najlepszego. Do tego dochodzą różnego rodzaju promocje i człowiek zaczyna się gubić. Dobrze jest więc mieć możliwość sprawdzenia wszystkiego w jednym miejscu, ponieważ decyzja będzie mogła zostać podjęta szybko i stanowczo. Na stronie http://www.totalmoney.pl/konta_bankowe można przejrzeć dostępne oferty banków - sam przenosiłem ostatnio konto i nie wiedziałem na co się zdecydować, ale ta porównywarka mocno mi w tym pomogła ;)
Boxer

Postprzez Oleska91 » 25 paź 2017, o 19:04

Ja posiadam konto direct w Ing i jestem bardzo zadowolona
Oleska91

Postprzez Krzacz231 » 11 lis 2017, o 12:43

ja tak samo jak koleżanka z góry, polecam
Krzacz231

Postprzez nitron » 26 gru 2017, o 20:02

Trudno coś polecić bo to indywidualna sprawa. Powiem że mam konto osobiste w raiffeisen które bardzo mi odpowiada i znikam. :D
nitron

Powrót do Banki