Karta kredytowa i okres bez odsetkowy

Szukasz konta internetowego lub lokaty bankowej? Nie wiesz jakie kont i jaki bank wybrać? Chcesz zaciągnąć kredyt? Masz problemy z ze swoim bankiem?

Karta kredytowa i okres bez odsetkowy

Postprzez tomek007 » 30 lis 2014, o 16:44

Witajcie, od jakiegoś czasu mocno zastanawiam się nad podpisaniem umowy o kartę kredytową w jednym z internetowych banków. Otrzymałam ofertę, którą mogę podpisać bez formalności i właściwie to mnie bardzo przekonuje – zwłaszcza, że limit jest bardzo wysoki. Zastanawiam się jednak co z okresem bez odsetkowym. Czy ktoś wytłumaczy mi na ludzką logikę o co w tym chodzi? Dzięki wielkie za pomoc,
tomek007

Re: Karta kredytowa i okres bez odsetkowy

Postprzez 009hnoor » 30 kwi 2015, o 06:12

Otrzymałam ofertę, którą mogę podpisać bez formalności i właściwie to mnie bardzo przekonuje – zwłaszcza, że limit jest bardzo wysoki.
009hnoor

Re: Karta kredytowa i okres bez odsetkowy

Postprzez Sojka » 29 mar 2017, o 17:05

Ja mam kartę kredytową i szczerze, to nie wyobrażam sobie bez niej życia.Fajne jest to, że mogę kupić w sklepie tylko to, co chcę. Nie muszę ciągle sprawdzać stanu konta, czy mam pieniądze na koncie. Jak mam ochotę na buty za 500 zł, to mogę je od razu kupić. Okres jest bez odsetkowy nawet przez 60 dni, więc mogę potem pieniądze oddać bankowi.
Sojka

Powrót do Banki