Kredyt na samochód bez zabezpieczenia

Szukasz konta internetowego lub lokaty bankowej? Nie wiesz jakie kont i jaki bank wybrać? Chcesz zaciągnąć kredyt? Masz problemy z ze swoim bankiem?

Kredyt na samochód bez zabezpieczenia

Postprzez karczan » 3 lip 2017, o 09:20

Jak w temacie. Czy coś takiego jest możliwe?
Dodam, że samochód używany, warty około 40 tysięcy.
Czy banki w ogóle przy kredycie celowym dają opcję ogarnięcia tego bez zabezpieczenia, ale utrzymując dobre warunki?
Niskie RRSO?
karczan

Re: Kredyt na samochód bez zabezpieczenia

Postprzez felis » 4 lip 2017, o 16:05

Na pewno wiem, że coś takiego ma Inbank. Samochód jest twój, możesz go sprzedać w trakcie spłacania kredytu. A najlepsze jest to, że jak spojrzysz w oferty innych banków, to wychodzi, że pozostali z zabezpieczeniem dają niższe RRSO niż Inbank bez zabezpieczenia. Nieźle namotali w kraju - raczej nikt się nie spodziewał, że będą liderem we wszystkim tematach, jakie podejmą.
felis

Postprzez karczan » 5 lip 2017, o 09:19

Sprawdziłem ofertę Inbank. Jest ten limit do 50 tysięcy, ale takiej sumy nawet nie potrzebuję. Wymagania w zasadzie żadne.
I teraz z czego wynika ta oferta? Oni jakieś większe wymogi co do zdolności kredytowej mają?
Bardzo dziwne - sprawdziłem 3 banki i oferta z zabezpieczeniem ma wyższe RRSO niż Inbank ma bez tego zabezpieczenia.
W jaki sposób?
karczan

Postprzez felis » 6 lip 2017, o 16:39

Jeśli prześledzisz wszystkie kolejne oferty Inbanku na Polskę to zauważysz, że z czym nie startowali, to oferowali zdecydowanie lepsze warunki niż kopnkurencja. To samo było przy lokatach czy kredytach online. I podobnie jest tutaj. Patrząc na inne oferty - powinni to utrzymać, ale pewnie wiele zależy od zainteresowania.
felis

Postprzez karczan » 7 lip 2017, o 09:28

W najbliższym czasie rozpoznam temat - złożymy pewnie wniosek. Mnie też wydaje się, że warunki na takim poziomie są raczej promocyjne i długo nie będą w stanie ich utrzymać, bo niby w jaki sposób? Przy tam ogromnej różnicy w stosunku do kosztów w innych bankach? Albo rezygnują z zysku, albo mocno go ograniczają. Ale to bzdurne rozważania - dla mnie liczy się ostateczny koszt dla klienta.
karczan

Postprzez felis » 10 lip 2017, o 16:44

Bierzcie pod uwagę to, że oferta wcale nie musi być stała, a biorąc pod uwagę to, w jakim stopniu Inbank wyprzedził konkurencję, to te warunki mogą się mocno zmienić. Jeśli planowaliście kredyt samochodowy, to raczej specjalnie nie ma się nad czym zastanawiać - trzeba korzystać, póki jest taka możliwość.
felis

Postprzez Boxer » 25 lip 2017, o 13:44

Zawsze możesz sprawdzić oferty banków, ewentualnie popytać na miejscu. Według mnie to jednak strata czasu i lepiej jest zrobić to online. Tutaj -> http://www.totalmoney.pl/kredyty_samochodowe masz porównywarkę kredytów, wystarczy wejść, znaleźć najlepszą ofertę dla siebie i skontaktować się z bankiem.
Boxer

Postprzez nitron » 2 lis 2017, o 16:31

Kiedyś byłem w banku raiffeisen i czytałem ulotkę o kredycie na zakup środka transportu. Wiem że taki jest ale szczegóły najlepiej sprawdzić na ich stronie, bo osobiście nie jestem zainteresowany i nie chciałbym tu namieszać. ;)
nitron

Powrót do Banki