Leasing samochodu bez wkładu własnego?

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Leasing samochodu bez wkładu własnego?

Postprzez karczan » 4 kwi 2017, o 14:52

Czy to jest realne? Zabrakło nam środków na samochód, działalność dopiero raczkuje. Zakładaliśmy, że wystarczą nam prywatne samochody, a wcale tak nie jest. Czy na początkowym etapie działalności i bez wkładu własnego mam jakiekolwiek szanse na leasing? Gdzie pytać? Bo chyba chodzenie po pojedynczych bankach nie ma sensu?
karczan

Re: Leasing samochodu bez wkładu własnego?

Postprzez felis » 5 kwi 2017, o 18:58

Jest realne, ale trudno mi powiedzieć, jakie dokładnie warunki wam zaproponują. Rozmawiajcie z Social banking - oni organizowali nam leasing na starcie działalności. Moje doświadczenia mówią tyle, że finansowanie może dostać prawie każdy - kwestia warunków. Złóż wniosek, albo zadźwoń i zapytaj. Podadzą konkrety.
felis

Postprzez karczan » 6 kwi 2017, o 14:39

Bo mi kilka podobnych nazw wyskakuje... masz na myśli firmę leasingową w Poznania?
Tą dokładnie - http://socialbanking.pl/ ? Jeśli inną to daj jakieś namiary.
karczan

Postprzez felis » 7 kwi 2017, o 19:39

Chodzi dokładnie o nich - zadźwoń, albo złóż wniosek. Tak będzie najlepiej - bo ja i tak ci nie napiszę dokładnie tego, co oni mogą zaoferować.
Ale to chyba oczywiste.
felis

Postprzez karczan » 10 kwi 2017, o 14:59

2h temu złożyłem. Czekam na propozycje - pewnie jutro dopiero dostanę.
Mówili, że akurat moje parametry dosyć ciężkie jak pod leasing, ale powinno się udać załatwić finansowanie.
Szczegóły podam jak je dostanę.
karczan

Postprzez felis » 11 kwi 2017, o 17:04

I co zaproponowali? Jakie zasady?
felis

Postprzez karczan » 13 kwi 2017, o 14:42

Zaskakująco dobre. Jeśli chcesz to podam ci na privie. W zasadzie kluczowe znaczenie miało wykazanie jakichkolwiek dochodów. Spodziewałem się, że jeśli ktoś da nam leasing, to tylko z mocnym dodatkowym zabezpieczeniem. Tutaj dało się to załatwić w miarę normalnie. Ale o indywidualne przypadki to radzę pytać bezpośrednio w Social Banking. Domyślam się, że każdy przypadek jest inny.
karczan

Postprzez Sajgon » 30 kwi 2017, o 11:36

Uważam, że taka oferta jest świetna, bo nie trzeba od razu kupować nowego samochodu. Płaci się określoną kwotę co miesiąc i wszystko jest w tej cenie, np. serwis, naprawy, ubezpieczenie OC. My nie ponosimy żadnych dodatkowych koszty. Poza tym możemy jeździć drogim samochodem i go zmieniać co kilka miesięcy.
Sajgon

Powrót do Firma i biznes