mieszkanie dla młodych

Szukasz konta internetowego lub lokaty bankowej? Nie wiesz jakie kont i jaki bank wybrać? Chcesz zaciągnąć kredyt? Masz problemy z ze swoim bankiem?

mieszkanie dla młodych

Postprzez ucja » 12 paź 2015, o 14:21

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania i skorzystania z pomocy rządowej mieszkanie dla młodych. Wiecie może jakie wymagania są stawiane parom, które chcą ubiegać się o taką rządową pomoc?
ucja

Re: mieszkanie dla młodych

Postprzez xxvikixx » 12 paź 2015, o 14:22

Ja wiem, że najmłodsza osoba w związku nie może mieć więcej niż 35 lat. I chyba od tego roku weszło, że można kupować mieszkania z rynku wtórnego. Do tej pory można było kupować tylko mieszkania prosto od dewelopera czyli trzy razy droższe niż normalnie.
xxvikixx

Postprzez kawalec » 12 paź 2015, o 14:29

Jak będziesz załatwiać kredyt w banku to o wszystkim Cię poinformują, oni wiedzą wszystko co i jak. Wiem też, że trzeba mieć jakiś procent wkładu własnego, ale to też się każdego roku zmienia.
kawalec

Postprzez Agatha » 30 kwi 2017, o 10:26

Ja mam zamiar wziąć udział w tym projekcie, ponieważ marzymy o tym, żeby przeprowadzić się do nowego mieszkania. Kredyty są udzielane z korzystnym oprocentowaniem. Myślę, że warto z tego skorzystać. Takie mieszkanie podniesie nam komfort życia.
Agatha

Postprzez artur_p » 29 maja 2017, o 04:31

My z żoną skorzystaliśmy z kredytu z MdM. Jak nie wiesz, jakie są założenia to tutaj możesz przeczytać: https://mdmprogram.com/informacje/jak-u ... ansowanie/. Można naprawdę dużo zaoszczędzić. Nam udało się zmniejszyć wydatki o 18 tysięcy złotych. Warto skorzystać!
artur_p

Postprzez Boxer » 25 lip 2017, o 13:43

Sam zastanawiam się nad takim mieszkaniem, ale nie wiem czy bez kredytu i tak się nie obejdzie. Jak na razie rozglądam się za kredytami za pomocą porównywarki http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/, żeby w razie czego mieć jasną sytuację i wiedzieć, na co się zdecydować.
Boxer

Postprzez nitron » 1 gru 2017, o 13:37

niestety pula MDM na ten rok wyczerpała się już niestety w styczniu, więc raczej nie ma o czym mówić. :( Jest niby jeszcze kredyt hipoteczny. Ostatnio rzucił mi się w oczy kredyt w Raiffeisen który polega na tym że 2 razy w ciągu roku można zmniejszyć ratę albo zwiększyć. Nie znaczy to jednak, że nie trzeba go spłacic :D
nitron

Powrót do Banki