Najlepsza aplikacja do inwestowania na forex

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Najlepsza aplikacja do inwestowania na forex

Postprzez karczan » 3 lip 2017, o 06:49

W jaki sposób inwestujecie na forex? Aplikacja, czy jednak na www?
Nie mam aplikacji, ale właśnie - czy właśnie smartfon nie daje większego komfortu inwestowania i szybkości reakcji?
Jak działają powiadomienia? Bo zakładam, że taką funkcja jest dostępna w każdej aplikacji forexowej?
karczan

Re: Najlepsza aplikacja do inwestowania na forex

Postprzez felis » 4 lip 2017, o 16:04

Zdecydowanie wygodniej inwestuje się przy pomocy aplikacji i tutaj akurat nawet nie ma co porównywać. Jeśli forex jest dla ciebie dodatkiem, nie spędzasz całego dnia przy kompie, to aplikacja jest jedynym rozwiązaniem. Po prostu - w aplikacji easyMarkets mam powiadomienia. COś się dzieje, to jestem w stanie zareagować dosłownie w ciągu kilku chwil. A np. laptopa nie otworzę w pracy, żeby móc coś tam zacząć działać, prawda? Przy okazji - aplikacja ma wszystkie funkcje systemu pod komputer, tak więc wersja komputerowa - tylko kiedy mam na nią czas.
felis

Postprzez karczan » 5 lip 2017, o 06:51

Mowa o tym samym systemie, co u mnie.
Czyli są normalnie wszystkie funkcje z wersji komputerowej? Jest też dealCancellacion?
Wpłaty i wypłaty? A jak działają powiadomienia? Aplikacja musi być uruchomiona, tak?
karczan

Postprzez felis » 6 lip 2017, o 16:32

Tak, masz dokładnie te same funkcje, a nawet jest ich więcej, bo dochodzą powiadomienia. Normalnie korzystasz z dealCancellacion. Wszystkie inne parametry/funkcje także są poustawiane, tak więc bez obaw - całość powinna genialnie wam śmigać ;-)
felis

Postprzez karczan » 7 lip 2017, o 07:02

Wczoraj pobrałem sobie aplikację i działam. Ustawiłem powiadomienia - na razie chcę zobaczyć jak one działają.
Do inwestowania przez aplikację nie mam jeszcze odpowiednio rozpoznanego systemu, ale to kwestia spędzenia kilku godzin nad aplikacją i zobaczenia wszystkich jej funkcji.
karczan

Postprzez felis » 10 lip 2017, o 16:43

Wszystko jest ustawione prawie tak samo - te same ścieżki dotarcia do funkcji, podobna lokalizacje. Tutaj naprawdę nie musisz poświęcać wiele tego czasu. Rozklikanie całej aplikacji to są godziny. Oczywiście zakładając, że znasz wersję na komputery. Większe znaczenie ma już po prostu znajomość forexa. Zresztą - wszystko co musisz wiedzieć, masz dosyć dokładnie opisane na stronie easyMarkets.
felis

Powrót do Firma i biznes