Niespłacona pożyczka, jakie konsekwencje

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Niespłacona pożyczka, jakie konsekwencje

Postprzez logick » 14 lut 2018, o 09:59

Popełniłem błąd i w listopadzie zeszłego roku wziąłem szybką pożyczkę na sfinansowanie wyjazdu last minute. Nie myślałem zbyt długo o ofercie, przyznaję, uległem reklamie, a po powrocie okazało się, że promocja nie jest wcale tak atrakcyjna jak się wydawało. Efekt jest taki, że do oddania miałem więcej, niż byłem w stanie spłacić z pensji i rośnie mi zadłużenie. Pożyczkodawca grozi, że przeniesie moją sprawę do windykacji. Powoli nastawiam się na to, że tak się właśnie stanie. Co wtedy się dzieje, czego się spodziewać - pytam, bo nasłuchałem się nieprzyjemnych informacji na temat odzyskiwania zadłużenia.
logick

Re: Niespłacona pożyczka, jakie konsekwencje

Postprzez hifman » 14 lut 2018, o 10:05

Z mojego doświadczenia, a miałem kontakt z Krukiem, współpraca z taką firmą nijak się ma do plotek. Sprawdź sam - https://pl.kruk.eu/klienci/jak-mozemy-ci-pomoc. Wiele rzeczy da się załatwić polubownie. Jeśli tylko chcesz współpracować i spłacić uczciwie swoje zadłużenie, firma windykacyjna obsługująca Twój dług dopasuje Ci raty w taki sposób, żebyś mógł je spłacić bez wielkich wyrzeczeń. Na tej stronie znajdziesz też porady przydatne w Twojej sytuacji. Czasem nieduże zmiany mogą zauważalnie przyspieszyć spłatę.
hifman

Powrót do Firma i biznes