Odwołane wakacje

Forum na temat prawa, dyskusje z prawa: pracy, rodzinnego, internetowego, cywilnego, karnego. bezpłatne porady prawne, pytania i odpowiedzi.

Odwołane wakacje

Postprzez monsa » 30 cze 2015, o 13:14

Mam problem z wakacjami! Wykupiłam jakiś czas temu wycieczkę do Tunezji dla całej rodziny. Ale w związku z wydarzeniami jakie miały miejsce, nie zamierzam się tam wybrać! Nie wiem jednak co robić by odzyskać pieniądze. Co mogę powiedzieć, żeby oddali moje pieniądze?
monsa

Re: Odwołane wakacje

Postprzez Oksi » 30 cze 2015, o 13:22

nie przejmuj się tym tak bardzo! Najważniejsze, że nie było cię tam w chwili tej tragedii... A co do pieniędzy to myślę, że nie powinno być większych problemów. Gorzej jakby biuro podróży splajtowało, wtedy odzyskanie pieniędzy mogłoby okazać się nawet niemożliwe.
Oksi

Postprzez Romana » 30 cze 2015, o 13:24

Głowa do góry! Na pewno wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki.
Romana

Postprzez Ginokobil » 10 lis 2017, o 09:57

ja mam podobne pytanie, firma wykupila mi taką wycieczke w tym biurze podróży http://www.um24.pl/all-inclusive/seszele niestety 2 tyg przed wylotem okazało sie ze jestem chora i nie mogę polecieć. Firma w ktorej pracuje niestety żąda ode mnie zwrotu kosztów, czy moze tak zrobić?
Ginokobil

Powrót do Prawo