Polisolokata – czy warto się nią interesować?

Szukasz konta internetowego lub lokaty bankowej? Nie wiesz jakie kont i jaki bank wybrać? Chcesz zaciągnąć kredyt? Masz problemy z ze swoim bankiem?

Polisolokata – czy warto się nią interesować?

Postprzez kajtek » 1 gru 2014, o 10:39

Poważnie zainteresowałem się tematem oszczędności. Chciałbym nieco odłożyć pieniędzy na czarną godzinę. Lepiej jednak by te na siebie pracowały – zarabiały (niewiele ale zawsze coś). Mimo iż miałem wcześniej upatrzoną lokatę to jeden z pracowników banku zaproponował mi polisolokatę. Dowiedziałem się, że jest to połączenie polisy z lokatą – bardzo atrakcyjną. Czy rzeczywiście jest to tak opłacalne, jak twierdzi to pracownik banku?
kajtek

Re: Polisolokata – czy warto się nią interesować?

Postprzez Wika » 1 lut 2017, o 11:55

polisolokaty to jedna wielka ściema, poczytaj sobie opinie ludzi którzy zostali w nie wrobieni i teraz maja problem, bo przy zerwaniu lokalty tracą pieniądze, a wyciągnąć ich inaczej nie mogą, lepiej jest mieć osobno polisę i osobno lokatę
Wika

Postprzez Boxer » 26 kwi 2017, o 11:17

Też jestem zdania że taka lokata to nie jest zbyt dobre rozwiązanie. O wiele lepiej jest mieć zwykłą lokatę, na jasnych i przejrzystych warunkach. Przykładowo tutaj http://direct.money.pl/lokaty/ można wybrać lokatę, która będzie dla nas najbardziej korzystna. Wydaje mi się że taka opcja jest najbezpieczniejsza i pozwala na uniknięcie wielu problemów.
Boxer

Postprzez karczan » 4 gru 2017, o 12:55

A co powiecie na ten temat - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwesto ... -bankowej/ ?
Bo wygląda to aż zadziwiająco dobrze. Z czego wynika aż taka opłacalność?
A już najbardziej mnie zadziwia zabezpieczenie. Warte 3 razy więcej niż obligacja?
Dlaczego?
karczan

Powrót do Banki