Problemy z karmieniem dziecka

Inne tematy związane z motoryzacją nie pasujące do innych działów

Re: Problemy z karmieniem dziecka

Postprzez Wera » 7 lis 2016, o 22:58

Ja bardzo przeżywałam tę dolegliwość u mojego maleństwa. Agusia często płakała, miała wzdęcia i kolki. W brzuszku miała odgłosy przelewania, a także towarzyszyła jej często biegunka. Lekarz pediatra przepisał specjalistyczne kropelki na kolki, a także specjalne mleko na kolkę dostępne na receptę w aptece.
Wera

Postprzez Natalie » 7 lis 2016, o 23:10

Dzięki za tyle odpowiedzi, pomogliście mi bardzo. Wybiorę się do lekarza i przepisze na pewno jakieś dobre mleko modyfikowane. Mam tylko nadzieję, że z tej nietolerancji laktozy wyrośnie!
Koleżanka mi opowiadała, że jej dziecko do trzeciego miesiąca darło się nieprzytomnie, byli bardzo podenerwowani, ale lekarz przepisał mleko na receptę. Kolki przeszły. Dziecku podawała także rumianek do picia i herbatkę koperkową. Kropelki też mu pomogły, bo brzuszek został rozluźniony i kolki przestały występować.
Natalie

Postprzez Ewa87 » 31 mar 2017, o 15:18

Niestety, może to być skaza białkowa albo alergia na laktozę. Ja na szczęście mogę karmić swoje dziecko piersią, ale mam inny problem. Wydaje mi się mianowicie, że mam za mało mleka, bo synek ciągle się domaga piersi. Próbowałam już szukać porad, jak pobudzić laktację, ale nie wiem, czy to nie jest przypadkiem jakiś kryzys laktacyjny https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/j ... laktacyjny Staram się stosowac do tych zaleceń, jakie podają na mądrych portalach, ale na razie nie widzę efektu. Macie jakieś pomysły?
Ewa87

Postprzez Ankaa » 11 paź 2017, o 02:23

Ja pamiętam, jak karmiłam piersią jakoś jak mój synek miał 2 miesiące, to zachorował i nie mogłam go karmić przez to. Taki męczący kaszel u dziecka powodował, że nie mógł ssać piersi, krztusił się, ciągle musiałam go podnosić i trzymać do góry. To było straszne. Współczuję wszystkim mamom, które maja problemy z karmieniem dzieci i z ich chorobami.
Ankaa

Postprzez maciejwilo » 12 paź 2017, o 15:18

Super opcje, zastosowałam u siebie i pomogło !
maciejwilo

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe