Rozliczone Pity...

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Rozliczone Pity...

Postprzez michałkiewicz » 30 kwi 2015, o 12:48

Ostatnimi czasy zaważyłem, że praca urzędu skarbowego dzięki temu, że pity można rozliczać przez komputer bardzo się polepszyła. Mimo małych błędów systemowych można w szybki sposób rozliczyć się z fiskusem. A wy jak postrzegacie tą możliwość?
michałkiewicz

Re: Rozliczone Pity...

Postprzez joleczka » 30 kwi 2015, o 12:49

Ja już raz się przejechałam na rozliczaniu przez internet i od tej pory wolę zanosić osobiście i jeszcze prosić o potwierdzenie. Zdarzyło się, że system całkowicie odrzucił przyjęcie rozliczonego pita, czego nie zauważyłam, i dostałam 2 tysiące złotych kary...
joleczka

Postprzez magdalenka » 30 kwi 2015, o 12:51

Ja pamiętam czasy kiedy w kolejce w urzędzie skarbowym stało się godzinami, tylko po to by rozliczyć pit... Mnie opcja internetowa bardzo się podoba, bo dzięki temu jak idę oddać swój pit to stoję w kolejce najwyżej 10 minut :P
magdalenka

Postprzez Majka » 23 lut 2017, o 22:39

W tym roku znowu trzeba rozliczyć PITy. Dostałam już z jednego miejsca pracy rozliczenie, czekam jeszcze na jedno. Potem zrobię rozliczenie przez internet, tak jak co roku. Nie chce mi się składać rozliczeń osobiście w Urzędzie Skarbowym. Przez internet rozliczam się już od czterech lat i zawsze jest dobrze.
Majka

Powrót do Firma i biznes