Szkolenie dla mnie

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Re: Szkolenie dla mnie

Postprzez Seba » 7 lis 2016, o 22:43

Chciałbym zmienić swoje dotychczasowe życie, bo pracuję na stacji benzynowej. Wieczorami uczę się programowania. Szukam aktualnie jakiegoś szkolenia z programowania, bo chciałbym tą czynność opanować perfekcyjnie. Bez problemu znalazłbym pracę potem w firmie IT lub mógłbym otworzyć sobie własną działalność gospodarczą.
Seba

Re: Szkolenie dla mnie

Postprzez brala » 22 maja 2017, o 07:11

Pomyśl o karierze menadżerskiej. Jest popyt na rynku pracy, pracodawcy szukają osób, którzy posiadają umiejętności z zarządzania. W tym pomoże tobie coaching talentów http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-opar ... ne-strony/ , nauczysz się kierować zespołem na podstawie ich unikalnych cech dzięki czemu masz szansę wpłynąć pozytywnie na motywację i efektywność pracowników
brala

Poprzednia strona

Powrót do Firma i biznes