Szkolenie dla mnie

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Szkolenie dla mnie

Postprzez Piotr » 5 lip 2015, o 13:14

To zdaje się nie jest najlepszy dział na taki wątek ale nie bardzo widzę gdzie mógłbym moje pytanie przypasować ;)
Mój szef usilnie wysyła mnie na jakieś szkolenie – oczywiście całkowicie na jego koszt. Problem w tym, że on sam nie ma pomysłu na co mnie wysłać i kazał mi poszukać samodzielnie czegoś co będzie po linii mojego zawodu. Oczywiście nie mam bladego pojęcia gdzie szukać i w jakim kierunku patrzeć. Może ktoś tu byłby w stanie mi pomóc?
Piotr

Re: Szkolenie dla mnie

Postprzez Młody » 5 lip 2015, o 13:17

Chyba będzie nam łatwiej pomóc jak chociaż powiesz w jakiej branży działasz i jakich szkoleń szukasz. Bo tak w ciemno to raczej trudno. Nie wiem czy jesteś kucharzem, fryzjerem czy na przykład lekarzem. Możliwości raczej mamy sporo ;)
Młody

Postprzez Piotr » 5 lip 2015, o 13:19

A sorki – w ferworze zapomniałem o tym szczególe :P Gapa ze mnie.
Jestem kierownikiem działu w swojej firmie. Jakieś szkolenie dla menedżerów byłoby chyba najwłaściwsze :D
Piotr

Postprzez Biznesman » 5 lip 2015, o 13:23

Hej! Jeśli chodzi o szkolenia dla menedżerów to ja osobiście polecam szkolenia z firmy Kontrakt OSH. Wysyłałem tam wielokrotnie siebie i pracowników. Zawsze było profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Sporo z tych szkoleń wynieśliśmy pożytku.
Biznesman

Postprzez Młody » 5 lip 2015, o 13:27

Potwierdzam! Sam nie raz korzystałem z ich oferty. I zawsze byłem zadowolony. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów w swojej dziedzinie, nie ma zbędnego lania wody i sztucznego zapełniania godzin kursów. Płacę za czystą wiedzę. I zawsze się czegoś tam dowiaduję – inne kursy robi się zazwyczaj tylko dla papierka, niczego nowego się tam nie dowiesz. W Kontrakcie jest inaczej :D
Młody

Postprzez Młody » 5 lip 2015, o 13:28

Swoją drogą – co to za szef, który mówi „idź na byle jakie szkolenie, ja zapłacę?”. Intryguje mnie to bardzo ;) Też bym tak chciał – mógłbym zrobić najbardziej szalone kursy na koszt firmy – hehehe. Marzy mi się kurs nurkowania i paralotniarstwa ;)
Młody

Postprzez Piotr » 5 lip 2015, o 13:31

Powiedzmy, że nieco skróciłem wypowiedź szefa i przedstawiłem własną interpretację :D
szef każe się nam doszkalać ale pozostawia wolną rękę jeśli idzie o wybór konkretnego kursu. To akurat jest fajne – nic nie narzuca z góry. Oczywiście kursy muszą być po linii wykonywanego zawodu.
Sekretarka szefa próbowała przemycić kurs dla sushi masterów – szef się nie nabrał. Tym bardziej, że sam sushi nie jada ;)
Piotr

Postprzez Młody » 5 lip 2015, o 13:35

Fajna atmosfera panuje w tej waszej firmie, tylko pozazdrościć. Rozumiem, że szef ma poczucie humoru? To chyba rzadkość w dzisiejszych czasach?
W mojej firmie panuje raczej dość drętwa atmosfera :( szef ponurak, to i w biurze ponury nastrój panuje. I ludzie jacyś tacy mało zgrani...
Młody

Postprzez Biznesman » 5 lip 2015, o 13:40

Ej no! Sam jestem szefem i uważam, że co jak co ale poczucie humoru to ja akurat posiadam :P Za atmosferę w pracy odpowiadają też ludzie tam zatrudnieni. Ale faktem jest, że dużo zależy od szefostwa. W końcu ryba psuje się od głowy ;)
Biznesman

Postprzez Piotr » 5 lip 2015, o 13:43

Ja pracuję w firmie reklamowej, w tej branży zawsze pracują nieco odjechani ludzie. Przynajmniej znamienita większość, z tych których spotkałem taka jest.
Wracając do meritum – wybrałem sobie kurs i już nawet wysłałem zgłoszenie. Z tej grupy szkoleniowej, która mi tak bardzo reklamujecie. Jak coś to będę do Was składał zażalenia :P
Dzięki za pomoc!
Piotr

Następna strona

Powrót do Firma i biznes