Uwaga!

Forum motocyklowe: wszystko co związane z dwoma kółkami. Porady i opinie dla motocyklistów i nie tylko.

Uwaga!

Postprzez alka » 30 cze 2015, o 13:36

Dobrze wiem co to znaczy kochać motocykle! Moj brat cioteczny spędzał każdą wolną chwilę na motorze. Niestety stracił życie... Właśnie dlatego apeluję do wszystkich miłośników motocykli – uważajcie na drodze!!! Wystarczy tylko chwila nieuwagi, bądź zbyt szalona jazda...
alka

Re: Uwaga!

Postprzez oksanka » 30 cze 2015, o 13:45

Ada... tak mi przykro... :( Ale masz zupełną rację wystarczy chwila nieuwagi i nieszczęscie gotowe. Wspaniała przestroga, dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, nie tylko tych na dwóch kolkach!
oksanka

Postprzez daroo » 30 cze 2015, o 13:51

Łatwo się mówi, ale wszystkiego się nie przewidzi.
daroo

Postprzez Anonim » 30 wrz 2016, o 18:43

Współczuję! Na motorze trzeba jeździć powoli i bez szaleństw. Obowiązkowo trzeba wyposażyć się w kask z renomowanej firmy, który zapewni nam większe bezpieczeństwo oraz ubrania specjalne na motor. Ja mam prawo jazdy kat. A już od 10 lat, a od pięciu jeżdżę regularnie na motorze i nic mi się jeszcze nie stało. Z moja Narzeczoną wybrałem się nawet w miesięczną podróż po Europie.
Anonim

Powrót do Motocykle