Strona 1 z 1

Jakie polecacie konto w banku?

PostNapisane: 7 lis 2016, o 23:29
przez Max
Cześć Drodzy Forumowicze! Na rynku dostępnych jest teraz mnóstwo kont w bankach. Chciałbym założyć sobie jakieś, ale nie wiem na które się zdecydować. Zależy mi na tym, żeby było darmowe. A także, żeby bankomaty były darmowe, jak i wpłaty na konto. Gdzie Wy macie założone konto? Jakie polecacie?

Re: Jakie polecacie konto w banku?

PostNapisane: 30 lis 2016, o 16:27
przez Agatha
Ja mam konto w Millenium i jestem z niego bardzo zadowolona. Najważniejsze jest to, że konto jest darmowe, wypłaty z bankomatów są darmowe. Pieniądze można wpłacać i wypłacać także w oddziale. Konto można założyć także przez internet.

Re: Jakie polecacie konto w banku?

PostNapisane: 10 gru 2016, o 18:06
przez Wera
Ja mam konto w banku T-Mobile Usługi Bankowe i jestem z niego bardzo zadowolona. Konto jest darmowe. Nie ma także żadnej opłaty za kartę, jeśli wyrobi się kartą 200 zł. Dodatkowo otrzymuje się cashback w wysokości 5%. Maksymalnie 15 zł na miesiąc, ale w skali roku jest to dość wysoka suma.

Re: Jakie polecacie konto w banku?

PostNapisane: 30 sty 2017, o 21:25
przez Malamut
Ale dużo wymieniliście ciekawych kont! Muszę zapoznać się z ich ofertą i coś pewnie wybiorę. Aktualnie mam konto w ING i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest ono darmowe. Muszę tylko kartą wykonywać transakcje na kwotę 300 zł. Dodatkowo dostępny mam blisko mojego domu wpłatomat i zawsze mogę wpłacić pieniądze na konto. Usługa ta też jest darmowa.

Re: Jakie polecacie konto w banku?

PostNapisane: 26 kwi 2017, o 11:22
przez Boxer
Kont bankowych jest obecnie cała masa, więc niektórzy mogą mieć problem z wyborem tego najlepszego. Do tego dochodzą różnego rodzaju promocje i człowiek zaczyna się gubić. Dobrze jest więc mieć możliwość sprawdzenia wszystkiego w jednym miejscu, ponieważ decyzja będzie mogła zostać podjęta szybko i stanowczo. Na stronie http://www.totalmoney.pl/konta_bankowe można przejrzeć dostępne oferty banków - sam przenosiłem ostatnio konto i nie wiedziałem na co się zdecydować, ale ta porównywarka mocno mi w tym pomogła ;)

Re: Jakie polecacie konto w banku?

PostNapisane: 25 paź 2017, o 19:04
przez Oleska91
Ja posiadam konto direct w Ing i jestem bardzo zadowolona

Re: Jakie polecacie konto w banku?

PostNapisane: 11 lis 2017, o 12:43
przez Krzacz231
ja tak samo jak koleżanka z góry, polecam

Re: Jakie polecacie konto w banku?

PostNapisane: 26 gru 2017, o 20:02
przez nitron
Trudno coś polecić bo to indywidualna sprawa. Powiem że mam konto osobiste w raiffeisen które bardzo mi odpowiada i znikam. :D