Wynajem ładowarki teleskopowej

Na tym forum można dyskutować na temat przedsiębiorczości (własnej działalności gospodarczej, podatków, ZUS itp.), procesu rekrutacji i CV, reguł, jakimi się rządzą. Wszytko co związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Wynajem ładowarki teleskopowej

Postprzez cooker » 12 maja 2017, o 15:34

Moze ktos z tutejszych forumowiczow bedzie w stanie mi pomoc. Moj znajomy prowadzi firme budowlana trudniaca sie czasami w roznych dziwnych zleceniach. Aktualnie mam do czynienia z jednym, potrzeba bedzie wypozyczyc na jakies dwa tygodni ladowarke teleskopowa. Chcialbym pomoc czlowiekowi jednak nie znam sie az tak dobrze na tego typu sprzecie, dlatego kieruje to pytanie do Was. Przejrzalem kilka ofert i do tej pory moje najwieksze zaufanie wzbudzil sprzet firmy JLG. Z tego co widzialem maszyny wygladaja na naprawde solidnie zbudowane i przystosowane do ciezkich warunkow - cos takiego mnie wlasnie interesuje. Wiecie moze cos wiecej na temat modelu JLG 3614RS? Bede wdzieczny a wszelkie informacje z pierwszej reki. Pozdrawiam

Obrazek
cooker

Powrót do Firma i biznes